Jesteś tutaj: StartAktualnościInformacja

Informacja

koronawirus-350W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców Gminy Postomino oraz naszych kontrahentów a także pracowników Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej „COVID-19" wywołanej wirusem SARS-CoV-2 Prezes Zarządu GPK Postomino informuję, że z dniem 16 marca 2020 roku Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. w Postominie będzie zamknięte dla interesantów.

Wszelkiego rodzaju sprawy załatwiane są pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem (59) 810 92 52.

Faktury za dostarczoną wodę oraz odprowadzone ścieki w przypadku gdy stan wodomierza nie zostanie zgłoszony drogą telefoniczną bądź e-mailową będą wystawiane na podstawie przewidywanego (średniego) zużycia wynikającego z obciążeń z poprzednich miesięcy.

Wszystkie faktury zostaną dostarczone przez inkasenta lub w przypadku braku obecności właściciela będą wysłane pocztą. Płatność za otrzymane faktury realizować należy w formie przelewu drogą internetową oraz wpłaty gotówkowe w banku lub na poczcie.

Inkasenci w trakcie doręczania faktur nie będą przyjmować żadnych wpłat za usługi.

Istnieje możliwość elektronicznego wysyłania faktur na wskazany adres e-mail do Odbiorców, którzy w formie pisemnej wyrażą taką wolę oraz przedstawią indywidualny numer klienta z umów za świadczone usługi.

Free business joomla templates